Dla Seniorów

Zapraszamy zorganizowane grupy seniorów do ośrodka.

Proponujemy Państwu spędzenie kilku lub kilkunastu dni w interesującej scenerii Poddąbia, które leży nad Morzem Bałtyckim w pobliżu Słupska (między Ustką a Rowami). Wysokie brzegi klifowe oraz lasy bukowo-sosnowe to główne atrakcje miejscowości.

Jest ona niewątpliwie jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc spędzenia urlopu – szczególnie jeśli ktoś ceni sobie ciszę i spokój, względnie nieskażoną przyrodę, las, wycieczki piesze i rowerowe. Położony na skraju Słowińskiego Parku Narodowego oferuje coś czego nigdy nie doświadczysz w typowych nadmorskich kurortach.

Miejscowość i jego okolice są obszarem szczególnie chronionym ze względu na swoje walory uzdrowiskowe, krajoznawcze i rekreacyjne.
Wczasy dla seniora nad morzem to jednak nie tylko bierny wypoczynek.. W Poddąbiu i okolicy na pewno nie zabraknie atrakcji dla tych, którzy cenią sobie aktywność na świeżym powietrzu. Piesza wędrówka? Przejażdżka rowerem? A może trasa dla kajaków? Wszystko to znajdziecie Państwo w bliskiej okolicy ośrodka Lazur, który organizuje wczasy dla seniora nad morzem. My sami z kolei gwarantujemy profesjonalną opiekę na każdym kroku w ośrodku wypoczynkowym zarówno nad całymi grupami osób, jak i pojedynczymi wczasowiczami. Jesteśmy przygotowani do przyjęcia dowolnych grup osób w różnym wieku. Ponadto jesteśmy przekonani, że wczasy dla seniora nad morzem pomogą Państwu w pełni odpocząć, zebrać nowe siły i podreperować zdrowie.

Wczasy grupowe

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Ośrodek Lazur to nie tylko miejsce na wczasy w pojedynkę. Ofertę kierujemy bowiem także do większych i mniejszych grup

Zapewniamy
– pobyt w pokojach dwu, trzy, i czteroosobowych z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem.
– możliwość bezpłatnego korzystania z pełnej infrastruktury Ośrodka:trzy sale konferencyjne (25-150 miejsc) wyposażone w ekran, flipchart tv, video, rzutnik, bilard, boisko do gier zespołowych
– wyżywienie serwowane w stołówce Ośrodka obejmuje śniadanie i kolację w formie szwedzkiego bufetu oraz obiad /z podwieczorkiem/ podawany do stołu przez kelnerów.
– w trakcie pobytu organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek
– fakultatywne wycieczki krajoznawcze po okolicy

ul. Promenada Słońca 7
76-270 Poddąbie
tel. 600 669 231