O Nas

Jesteśmy grupą pasjonatów z doświadczeniem zajmujących się między innymi organizacją wypoczynku. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług od zielonych szkół i kolonii dla dzieci i młodzieży po wyszukane formy integracji dla firm. Tworzymy autorskie programy edukacyjne dla naszych klientów. Zapraszamy Państwa do Ośrodka Lazur w Poddąbiu.

Ośrodek wypoczynkowy Lazur w Poddąbiu

Ośrodek Lazur to nadmorski ośrodek kolonijny i wypoczynkowy.
Głównie świadczący usługi dla grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi. Specjalizujemy się również w kompleksowej organizacji spotkań biznesowych, szkoleń i imprez integracyjnych.
Ośrodek w Poddąbiu jest położony w leśnym otoczeniu, co gwarantuje wyjątkowy mikroklimat. W powietrzu unoszą się cenne naturalne składniki, takie jak sól i jod, które zbawiennie wpływają na wszelkie dolegliwości układu oddechowego, a także na krążenie. Na brak atrakcji nie będą narzekać zielone szkoły, kolonie seniorzy ani żadna grupa która nas odwiedzi Ośrodek kolonijny Lazur znajduje się zaledwie 6 kilometrów od Słowińskiego Parku Narodowego.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników, jesteśmy Państwu w stanie zapewnić najbardziej profesjonalną obsługę. Wszystkim grupom zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, a także dobrą atmosferę w czasie całego pobytu.

Ośrodek Wypoczynkowy Lazur jest idealnie przygotowany do przyjęcia grup młodzieżowych jak i każdej z grup zorganizowanej. Trzypiętrowy budynek może pochwalić się taką infrastrukturą jak:
ponad 300 miejsc noclegowych
stołówkę dla 200 gości
trawiaste pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej
treningowe boisko ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej
boczne trawiaste boisko do piłki nożnej
boisko do piłki siatkowej
stół do bilarda
stoły do gry w ping-ponga
cztery sale do zajęć: dwie sale o powierzchni około 80 mkw oraz dwie i powierzchni około 300 mkw.

Zapraszamy

ul. Promenada Słońca 7
76-270 Poddąbie
tel. 600 669 231